Lokalizacja: Mazowieckie > Józefów (pow. otwocki) > Usługi > Pozostałe

Podgląd ogłoszenia

Wypożyczalnia przyczep gastronomicznych i handlowych - 1.00 PLN
Data dodania: 07-01-2018
Powiększ zdjęcie
Zdjęcie 1 / 1
Opis:
Lokalizacja: Józefów (pow. otwocki)

Wypożyczalnia - wynajem przyczep gastronomicznych oraz handlowych - Twój pomysł na biznes.W naszej ofercie posiadamy nowe przyczepy gastronomiczne oraz handlowe wyprodukowane w 2017 roku.Wyposażenie przyczep w bardzo dobrym stanie technicznym.

Przyczepy jednoosiowe z hamulcem najazdowym.

DMC przyczepy 800 kg. Przyczepy w kolorze białym, czarnym, lub czerwonym.

Możliwość wyboru koloru przyczepy czy innych parametrów zależy od aktualnego stanu magazynowego.

Do holowania przyczepy wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii "B" .

Przyczepy posiadają pełne ubezpieczenie OC, AC oraz NNW.z opcją na wynajem co daje komfort bezpieczeństwa Najemcy.Przyczepy posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz homologacje zabudowy pojazdów.Przyczepy można obejrzeć - 04-894 Warszawa ul.Szachowa 1 ( teren Instytutu Łączności )Dopełnimy wszystkie formalności związane z odbiorem Sanepidu zgodnie z Państwa prowadzoną działalnością gastronomiczną czy handlową.Wymiary przyczepy:

długość - 490 cm / 420 cm / 350 cm / 300 cm /szerokość - 250 cm / 210 cm / 200 cm /wysokość - 230 / 220 cm od podłogiszerokość witryny - od 150 cm do 350 cmwysokość witryny - od 120 do 180 cmTechnologia wykonania - ściany przyczepy klejone są na prasie w całości. Materiały: blacha stal ocynk lakierowana, blacha aluminiowa lakierowana, laminat, blachy nierdzewne, podłoga sklejka plus wylewka lub płyta OSB plus linoleum przemysłowe.

Podzespoły (oś, dyszel, zaczep, hamulec najazdowy, podpory) firmy „KNOTT”.Przyczepy posiadają odbiór Sanepidu, gotowe do użytkowania.Uwaga! Na życzenie klienta nasza firma może dostosować wnętrze przyczepy.

Instalując np: witryny na lody, parowniki, grille, zamrażarki, urządzenia do produkcji lodów tajskich lub inne urządzenia wymagające przebudowy standardowego wykończenia w środku przyczepy polegające np: na wycięciu części mebli kuchennych lub wykonaniem specjalnych mocowań dla urządzeń ciężkich ze względu na bezpieczne holowania.

Wykonania specjalnej instalacji elektrycznej lub instalacji wod-kan.

Usługa jest darmowa przy wynajmie minimum 9 miesięcznym.

W przypadku wynajmu poniżej 9 miesięcy wykonanie takiej usługi jest odpłatne ustalane indywidualnie.Wyposażenie standardowe:- Pełna zabudowa - szafki/blaty- Blat ze stali nierdzewnej na tylnym blacie od strony okapu- Lodówka z zamrażarką wysokość 180/190 cm- Okap Przyścienny Skośny ze stali nierdzewnej z ociekaczem oleju - opcjonalnie w przyczepie gastronomicznej- Kratka wentylacyjna- Wentylator wyposażony w regulator obrotów - opcjonalnie w przyczepie gastronomicznej- Pełna instalacja elektryczne 1 i 3 fazowa z oświetleniem oraz przedłużaczem- Zamknięty obieg wody z pompką ciśnieniową, podgrzewaczem oraz pojemnikami na czystą i brudna wodę- Dodatkowa instalacja wodno-kanalizacyjna z możliwością podłączenie do zewnętrznych mediów ( bieżąca woda oraz kanalizacja)- Zlew dwukomorowy- Kącik sanitarny ( szafka BHP plus umywalka)- Gaśnica p-poż. specjalnego przeznaczenia, apteczka, dozowniki na mydło i papier

Zasady wypożyczenia:

Odbiór oraz zwrot przyczepy - 04-894 Warszawa ul.Szachowa 1 ( teren Instytutu Łączności )

Przyczepę można wypożyczyć na teren Państw członkowskich Unii Europejskiej oraz Państw nienależących do Unii Europejskiej, ale będących stroną układów i porozumień z UE np: Szwajcaria czy Norwegia.

Kwota za wypożyczenie jest wyższa o 200 zł ze względu na dodatkowe ubezpieczenie przyczepy.Rezerwację można dokonywać mailowo lub telefonicznie.Potwierdzeniem rezerwacji jest zaliczka ustalana indywidualnie w zależności od czasu wynajmu przyczepy gastronomicznej oraz kaucja gwarancyjna. Zaliczka przy wynajmie minimum 4 miesięcznym wynosi wartość czynszu miesięcznego. Kaucja gwarancyjna jest uiszczana najpóźniej w dniu odbioru przyczepy oraz jest zwracana po zwrocie przyczepy zgodnie z zapisami w umowie.Zaliczka będzie rozliczna na poczet najmu. Przy rezygnacji z najmu zaliczka nie jest zwracana.Opłata miesięczna od 15 maja do 15 września - 2500 zł netto / 83 zł za dobę - cena dotyczy przy wynajmie minimum 4 miesięcznym - umowa na okres 4 - miesięcy.Opłata miesięczna od 16 września do 14 maja - 1800 zł netto / 60 zł za dobę - cena dotyczy przy wynajmie minimum 4 miesięcznym - umowa na okres 4 - miesięcy.Wynajem krótkoterminowy trzy miesiące - cena za dobę 95 zł netto w okresie od 15 maja do 15 września - umowa na okres 3 - miesięcy.Wynajem krótkoterminowy trzy miesiące - cena za dobę 75 zł netto w okresie od 16 września do 14 maja - umowa na okres 3 - miesięcy.UWAGA! Przy wynajmie poniżej trzech miesięcy cena jest ustalana indywidualnie.Doba liczona jest od godziny odbioru przyczepy do tej samej godziny następnego dnia lub kolejnych w godzinach pracy wypożyczalni.Przekroczenie tego terminu powoduje automatyczne rozpoczęcie kolejnej doby wypożyczenia.

Wypożyczalnia jest czynna w godzinach 9.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku.

W sobotę, niedzielę i święta wypożyczalnia jest nieczynna.

Oznacza to brak możliwości zwrotu przyczepy w tych dniach.

Opłata za wynajem jest w te dni naliczana.Kaucja wynosi 2000 złKaucja jest zwracana przy oddaniu przyczepy zgodnie z zasadami zawartymi w umowie wynajmu przyczepy.Strona www :

http://przyczepygastronomiczne24.pl/

Liczba wyświetleń: 0
Kontakt:
Wpisz swój e-mail:
Imię i nazwisko: Wiadomość:

Podobne oferty

DEBERG LIMITED - Wsparcie prawne w zakresie prowadzenia likwidacji spółek. Kompleksowa obsługa prawna. Nadzór i kontrola procesu likwidacyjnego. Zadzwoń już dziś tel. 784-494-784...
Kategoria: Dolsk
Data dodania: 03-07-2015
Kupujemy Zadłużone Spółki od ponad 15-lat - spółki w likwidacji , spółki w upadłości , spółki czyste , spółki z problemami w dokumentacji - kupimy wszystko mobile: 794-784-794 24/h...
Kategoria: Andrychów
Data dodania: 16-04-2015
Skupujemy Zadłużone Spółki z terenu całej Europy. Przejmiemy udziały oraz zarząd w spółkach, które są w stanie likwidacji, bądź upadłości. Na życzenie klienta mianujemy nowy zarząd i likwidatora. W...
Kategoria: Łowicz
Data dodania: 08-02-2016
Naprawiamy sprzęt fitness , kardio ,sprzęt rehabilitacyjny - MAGDALENA I ALBERT MŁYNARCZYK....
Kategoria: Łęczna
Data dodania: 06-03-2015
Masz dość swojej starej wanny? Jest pożółkła, chropowata lub poobijana? Czas na zmiany w łazience! Pomożemy Ci - zamontujemy nową wannę akrylową do Twojej starej wanny. Szybko, tanio, solidnie....
Kategoria: Niepołomice
Data dodania: 19-01-2016